top of page

EKİBİMİZ

"Alone we can do so little; together we can do so much." Helen Keller

DENİZ GÖKYILDIZ

Facilitator & Kurucu Ortak

A. SELÇUK AKGÜL

Eğitim ve Kariyer Uzmanı & Danışman

SONER CİHAN

Facilitator & Spor Takımları Eğitim Uzmanı

EGİTMEN & DANIŞMANLARIMIZ

GAMZE CİHAN

Program Yöneticisi

MERT BULGAN

Program Koordinatörü

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Instagram Icon

DENİZ GÖKYILDIZ

Facilitator & Kurucu Ortak

DENİZ GÖKYILDIZ

İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olan eğitmenimiz, Hyundai-Assan’da 2 yıl tedarikçi denetleme ve gelişim yönetimi görevinde ve Mercedes-Benz Türk A.Ş. Satış Pazarlama Merkezi’nde 10 yıl ürün yöneticiliği ve büyük müşteri yönetimi görevlerinde çalışmıştır.

ABD ve Avrupa’da çeşitli üniversitelerden etkili liderlik ve takım gelişimi konularında aldığı eğitimler, koçluk uygulamaları ve kurumsal tecrübe ile kazandığı uygulamaya yönelik profesyonel deneyimler ile iletişim, liderlik becerileri ve takımların performans artışına yönelik eğitim ve danışmanlık konularında uzmanlık sahibi olmuştur. Uluslararası Takım Çalışması Kolaylaştırıcıları Derneği üyesi olarak takım çalışması eğitimlerinin yanı sıra liderlik ve takım koçluğu alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

Takım ve liderlik gelişim programları çerçevesinde eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetleri veren Leaders Teams Academy şirketinin kurucu ortağıdır.

Yaşayarak Öğrenme ve Gelişim alanında ABD’de Plymouth State Üniversitesi ve Project Adventure ortaklığı ile yürütülen master programında çalışmalarını yürütmektedir. 

SELÇUK AKGÜL

Eğitim ve Kariyer Uz. & Dan. 

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Instagram Icon
A. SELÇUK AKGÜL
M.A & M.SCI

2012 yılından beri akademik çalışma ve araştırmalarını Harvard Üniversitesi bünyesinde sürdüren A. Selçuk Akgül, Türkiye ve dünyada çeşitli üniversite ve kurumlarla çalışmış ülkemizin ilk lisanslı girişimci koçudur. Türkiye, İngiltere ve ABD’de İşletme, İşletme İngilizcesi, Girişimcilik ve İnovasyon merkezli dersler ve konferanslar veren Akgül, yaşam boyu Fulbright üyesidir.

Londra Ticaret Odası uzman İşletme İngilizcesi eğitmeni ve British Council onaylı "Birleşik Krallık eğitim danışmanı" dır. Mühendislik ve İşletme okuduktan sonra interdisipliner çalışmalara eğilen uzmanımız, yapay zeka üzerine yaptığı çalışmalarını İMKB'de bu alanda yapılan ilk finansal uygulamayla (An Artificial Neural Network Application on ISE, Marmara Universitesi) bitirmiş; daha sonra eğitim üzerine girişimci ve yenilikçi projelere eğilerek, Türkiye’de Eğitim ve Girişimcilik arasındaki ilişki üzerine yazılan ilk tezin de (İstanbul'daki Eğitim Girişiciliği Üzerine Nitel bir analiz, Marmara Üniversitesi) sahibi olmuştur.

İngilizcenin yenilikçi bir şekilde öğretilmesinin merkezinde olduğu "Sürekli Gelişim Grupları" projesi ile 2005 yılındaki Girişimcilik Kongresinde TÜSİAD tarafından yılın girişimci projesi plaketini alan uzmanımız; ABD'de yaptığı çalışmalarla ise 2008 senesinde Wisconsin Eyaleti Girişimcilik ve İnovasyon Merkezleri Birliği tarafından "Girişimci Takdir Ödülü" ile onurlandırılmıştır.

A. Selçuk Akgül'ün yaptığı bilimsel çalışmalardan bazıları aşağıda verilmiştir:

• “Creating Value Added Using The Synergy Between Democracy, Education And Entrepreneurship” (Knowledge Economy and Management Congress, Izmit, 2006)
• “Two Successful Cases of Corporate R&D from Turkey as a Developing Country” (1st European Conference on R&D, Seville, 2007);
• Building A Center Of Innovation And Entrepreneurship In Turkey In The Light Of The New Economy” (ISBE International Entrepreneurship Congress; Glasgow,2007).
• “Entrepreneurıal Educatıon For A Global World” (9th International Entrepreneurship Forum, Istanbul, 2009)
• “A Research On Determining The Entrepreneurial Characteristics Of The Students At State Universities In Turkey” (6th Joint International Scientific Symposium on Business Administration, Carvina 2010)

bottom of page